HAKKIMIZDA

Kurulduğumuz günden beri sanayinin hemen her alanında kullanılan çok değişik türde fırçaları profesyonelce üretmenin gururunu yaşamaktayız.

At kılı, keçi kılı, tampiko otu, pvc, naylon kıl çeşitleri ve paslanmaz çelik tel kullanılarak imal edilen fırçalarda fırça gövdesi olarak ise isteğe ve kullanım yerine göre pvc, polyemit, derlin, alüminyum ve ağaç mamülleri kullanılmaktadır.

Sanayinin her gün değişen yönlerine ve parçalarına uygun fırça imalatını yapabilecek güce sahip olan firmamız  isteyebileceğiniz tüm fırça çeşitlerini sizler için  kaliteli , hesaplı ve en yüksek performansa sahip şekilde sağlayabilmektedir. Marka çalışmalarımızın temelinde siz değerli müşterilerimizin güveni yer almaktadır.

Firmamız sizleri bir müşteri gözüyle değil bir iş ortağı gözüyle görüp gelişmenin ve tecrübenin her zaman birlikte kazanılacağı görüşünü benimsemektedir. Bizim için başarı sizin işiniz doğrultusunda kazanmış olduğunuz başarıda rol almaktadır. 

Kalite Politikamız

Kalite politikamız, sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

TEKNOJET